Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

Aktualności

Koncert Sławka Uniatowskiego przesunięty na 26 marca

Agencja Scena Konesera poinformowała, że z przyczyn organizacyjnych koncert Sławka Uniatowskiego w Dębicy, zaplanowany na 7 października 2021 o godz. 19:30, został przesunięty na 26 marca 2022. Godzina wydarzenia nie ulega zmianie. Wszystkie bilety zachowują ważność bez konieczności wymiany ich na nowe.

Czytaj więcej...

Koncert: Artur Rojek

Po entuzjastycznym przyjęciu ostatniej płyty „Kundel” i towarzyszącej jej trasy koncertowej, zarówno w klubowej, jak i plenerowej odsłonie, Artur Rojek nie zwalnia tempa. Artysta ogłosił kilkanaście jesiennych koncertów w ramach trasy „Bez końca”, podczas której odwiedzi klimatyczne i kameralne miejsca w różnych zakątkach Polski, w tym Dębicę. Na koncert zapraszamy 17 października do Domu Kultury "Mors".

Czytaj więcej...

Spotkanie z folklorem

Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy i Stowarzyszenie „Uwierz w siebie” zapraszają na koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Igloopolanie” i Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca „Resovia Saltans”, który odbędzie się 1 października w Domu Kultury „Mors”. Bezpłatne wejściówki można odebrać w sekretariacie MOK.

Czytaj więcej...

Recital Edyty Geppert

Agencja Scena Konesera zaprasza do Domu Kultury "Mors" na recital Edyty Geppert, z udziałem Piotra Matuszczyka (fortepian) i Jerzego Szareckiego (trąbka), według scenariusza i w reżyserii Piotra Loretza.

Czytaj więcej...

23. Dni Sztuki

Agencja Artystyczna "Aplauz" zaprasza na 23. Dni Sztuki - Dębica 2021. Imprezę objęli honorowym patronatem Starosta Powiatu Dębickiego Piotr Chęciek i Burmistrz  Miasta Dębicy Mariusz Szewczyk.

Czytaj więcej...

Spektakl: "Przygoda z ogrodnikiem"

14 listopada agencja Adria Art zaprasza do Domu Kultury "Mors" na uwielbianą przez widzów komedię "Przygoda z ogrodnikiem" w zupełnie nowej odsłonie. W rolach głównych ponownie Anna Mucha i Michał Sitarski. Spektakl zostanie wystawiony dwukrotnie - o godz.16.00 i 19.00.

Czytaj więcej...

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech